ETKİLEŞİMİN GÜCÜNE

İNANIN.

Sosyal medya dünyasında başarı etkileşimden geçer. Etkin biçimde kullanılan bu yöntem ile ürününüzü veya içeriklerinizi anında milyonlara ulaştırabilir. Yeni Medya ajansı bu gücü sizlere en uygun fiyatlarla sunar.

Uygun fiyat garantisi

Güven duygusu oluşumu

Hızlı Hizmet

Profesyonel Destek

Profesyonel Ekip Hep Arkanız’da

Müşterilerimize yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizden hizmet almakta tereddüt etmeyin, kaliteli çalışmalarımıza hayran kalacaksınız. Tüm servislerimiz otomatik olarak başlamakta kısa sürede tamamlanmaktadır. 

Sosyal Medya Nedir?

Sosyal Medya; en genel anlatımla yeni nesil web teknolojilerinin getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızıyla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği digital platformdur.

Sosyal medya, onu akıllıca kullananlar için markaları ve şirketleri güçlendiriyor. Sosyal medya varlığı, bir markanın Facebook, Twitter, LinkedIn ve benzeri sosyal medya platformlarında aktif olmasını sağlıyor.

Kemal Özçelik

Developer

Ercihan Ulu

Social Media Management

Ekleniyor

Elif Sönmez

Social Media Management

Ekleniyor.
Müşteri Memnuniyeti Birinci Önceliğimiz!

Hizmetlerimizi deneyen bazı müşterilerimiz PotomyaOnline hakkında neler düşünüyor ?

“Yeni kurduğumuz kafenin sosyal medya hesaplarını büyütüp popüler hale nasıl getireceğim hakkında hiçbir fikrim yoktu. Sosyal Medya hizmetleri almak gibi bir düşüncem vardı. İnternette bir süre araştırdıktan sonra karşıma PotomyaOnline çıktı. Telefonda aradım tüm sosyal medya hesaplarıma çalışma yapmak üzere anlaştık güzel bir pazarlıkta yaptık. Anlaştığımız hizmet tam da söz verilen zamanda geldi ve şu anda sosyal medya hesaplarımız hiç olmadığı kadar çok ilgi ve rağbet görüyor. Teşekkürler.”

Hakan DemirciKafe Sahibi

Gerçekten çok işime yaradı. Twitter’da fenomen olmak için durmadan tweet atıyor ve farklı şeyler bulmaya çalışıyorum. Bir gün sosyal medya hizmeti olduğunu keşfettim. Sonrasında da Crovu karşıma çıkan ilk site oldu. İyki de öyle oldu çünkü arkadaşlar bu yüzden sorunlar çekerken ben hiç bir sıkıntı çekmeden hizmetimi aldım. Çok teşekkürler,”

Ali AktaşBireysel Müşteri

“Öncelikle ben bir butik sahibiyim. Bazı şeyler söylemek istiyorum. Ben ismini vermemin burada yanlış olacağı bir site tarafından dolandırıldım. Ve kendi kendime bir daha bu tip hizmetler için ve sosyal medya hizmeti gibi şeyler için kimseye para vermeyeceğim diye söz verdim. Ama sonradan rakiplerim beni geçince elim kolum bağlı yine benzer hizmetler için siteleri aradım ve PotomyaOnline’yi buldum. Bir hafta düşündüm ve sonunda aldım. Şimdi keşke hiç beklemeden alsaymışım diyorum. PotomyaOnline bu alan da bir numara ve inanılmaz bir hizmet veriyorlar. Ben halen şoktayım. Ve artık başka bir site asla kullanmayacağım.”

Merve AydanButik Sahibi

“Takipçileri aldıktan sonra hiç üşenmeden her sorunumda bana yardımcı oldular. Takipçilerimi 10 dakikada gönderdiler. Umuyorum sürekli çalışacağız..”

Melih AyBireysel Müşteri